marek 76
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
200% racji !!!! Sprzedać go jak najszybciej!!
0
@xavi890 Lepiej ???? Będzie +20 w Barcelonie! Pomyśl nad tym????
3
Zapomniałeś o naszym Sergio i jego ojcu który też grał w Barcie. Sergio przerósł ojca przynajmniej o głowę.
0
nie ma miejsca na bojsku dla niego!
0
100% racji!!!
0
do admina! jak mozecie pisac takie glupoty!! robicie wszystko aby nie wchodzic na wasza strone bo zwyczajnie bzdury piszecie. dzieki!!!
0
jestem w bułgarii moze ktos wie na jakim kanale znajde mecz w telewizji?
0
orłowski to najlepszy komentator ligi hiszpańskiej!!!! to że nie kibicuje BARCIE niczego nie zmienia. pyrzo i inni kazdy może mieć swoje zdanie. Visca
0
sorki. jak wam sie nie podoba to napiszcie swoja ekipe "znawcy"
0
jak wam sie nie poidoba to napiszcie swoja
0
no to po Bojanie! i jednym i drugim!
0
sam chciał.
Gwiazdor był i wyląduje w trzeciej lidze.
Ale jeszcze o nim usłyszymy...
0
było SUPER!
Ale powiedzmy sobie szczerze:
Gdyby musieli wygrać to by wygrali!
Przeciesz to co zrobił Gudi i Bojan w drugiej połowie to mistrzostwo świata! Moja Mama by strzeliła!
Atmosfera świetna!
0
niech dadzą 20 mln a jemu tyg. 80000
I będzie ok. powodzenia!
0
oby wszystko się udało!